Pro pamětníky jaroměřského bigbeatu.....

29. srpen 2011 | 09.22 |

IMG_9833

....zleva Vratislav Čermák - basová kytara,Luděk Hubka - zvukař,5.zleva Pavel Češok - bící,8.zleva Milan Čermák - solová kytara + zpěv,první zprava Jindřich Polák - manažer skupiny.......které? no přeci jaroměřské skupiny THE ANGELS !!!!!!

http://svetmc.hustej.net/hells%20angels.htm

1. ročník akce

" Jaroměřská beatová šakalí léta "

Akce se konála v sobotu 27. srpna 2011  !!!

     Vážení přátelé,

Historicky první setkání hudebníků bývalých jaroměřských big – beatových skupin The Demand, The Silver Stars, The Hells Angels, The Angels a později Andělů, a všech jejich příznivců,se konala v sobotu 27.srpna a kde jinde když ne v "nároďáku"

Sešli jsme se v sobotu 27. srpna 2011 ve 14,15 hodin u bývalého ZK MÍR – Nároďáku. Od 14,30 do 15,00 hodin jsme si prohlédli hlavní sál a přilehlé prostory našeho tehdy oblíbeného tanečního sálu(uronili vzpomínkovou slzu ) a pak – okolo cca 15,15 hodin,jsme se vydali pěšmo přes Jakubské Předměstí na staré koupaliště Na Úpě. Zde začal od 16,00 hodin koncert čtyř beatových kapel současnosti – blíže text dole(vyňato z oficielní pozvánky ). My všichni kteří jsme se zúčastnili jsme poseděli,popovídali o starých big-beatových časech a poslechli si kvalitu a repertoár soudobých kapel. Společná fotodokumentace byla nedílnou součástí našeho setkání, občerstvení všeho druhu bylo připraveno. Konec našeho setkání nebyl stanoven, a tak každý zůstal co nejdéle mohl,protože vzpomínky na časy,kdy jsme měli vlasy do půl zad,scházeli se každou neděli na bigboš v nároďáku  .....atd.No a už se těšíme na 2. ročník,který bude pojat trochu v jiném stylu.Takže pamětníci jaroměřského bigboše  -  těšte se!!!!

Vzkaz od pořadatelů :

"Přijďte si poslechnout ten správný bigbít. Prosím pokud uznáte za vhodné, předejte informaci svým kamarádům a známým. Hendrix, Cream, Satriani, Hladík, mnoho dalších plus vlastní tvorba v té nejvyšší kvalitě v podání jaroměřských muzikantů. Začátek na jaroměřské plovárně na Úpě 27.srpna od 16.00hod.

Zahrají – Crossroad, Manic Depression, Whatrock a Lazy Lice. Srdečně zvou muzikanti čtyř kapel.

Josef Vašata – pořadatel."

Srdečně Vás všechny zdravím a těším se všemi na shledání při 2.ročníku

Jindra Polák.

....no a moje skromné přání?"kluci zahrejte ještě jednou nám šedesátníkum ,ať si skočíme Holandsko" JD

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře